One of the top football clubs in Europe

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat. Ut wisi enim ad minim veniam, quis nostrud exerci tation ullamcorper suscipit lobortis nisl ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate.

Aelit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat nulla facilisis at vero eros et accumsan et iusto odio dignissim qui blandit praesent luptatum zzril delenit augue duis dolore te feugait nulla facilisi.Sed ut perspiciatis, unde omnis iste natus error sit uptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam eaque ipsa, quae ab illo inventore.

coach

Charles Davidson

results

The Last Match

3 - 1
Premier League
2018

First Match

1 - 1
Premier League
2018

Second Match

squad

The First Team

19
Sergio Bubas
Attaccante
9
Matteo Di Piazza
Attaccante
19
Mario Prezioso
Centrocampista
9
Cosimo Patierno
Attaccante
25
Claudiu Micovschi
Attaccante
9
Jacopo Murano
Attaccante
19
Riccardo Maniero
Attaccante
99
Giammarco Caon
Centrocampista
17
Emanuele Adamo
Centrocampista
table

Premier League

PosClubGVPSGFGSDGPt
1Potenza Calcio2886143145-1430
2United42115435197
3SS Juve Stabia22004136
4Palermo FC22004226
5SS Città di Campobasso22002116
6FC United21104224
AllEscort